(opracowano na podstawie 215-go (listopad 2008) numeru miesięcznika Nieznany Świat)

Zapewne wielu z Was wie już, czym jest Kodeks Alimentarius (Kodeks Żywnościowy) i czym grozi jego wprowadzenie, za które (jak za całe pozostałe zło na świecie) odpowiadają Illuminati ("Oświeceni"). Jeżeli jeszcze nie słyszałeś/aś o kodeksie, przeczytaj artykuł na tej stronie "Kodeks Alimentarius - samobójstwo zachodniego świata" pod Polecane artykuły lub pod Globalna konspiracja.

Oto cytat z tego artykułu: "Narzucane całemu światu z inspiracji koncernów farmaceutycznych normy dotyczące żywności i dodatków do niej ograniczają swobodę ludzi w zakresie odżywiania i ochrony zdrowia oraz promują złą żywność, złą medycynę, złą naukę i zły biznes."

Kodeks Alimentarius zaczął obowiązywać 1 stycznia 2010 roku. Jego chore regulacje (dotyczące nanotechnologii w rolnictwie i pożywieniu, promujące żywność GMO, zakazujące przydomowej uprawy warzyw i owoców bez zezwolenia oraz zakazujące naturalnych leków i związanych z nimi terapii i nakazujące napromieniowywać dawkami cezu 137, kobaltu 60, promieniami gamma albo wiązkami elektronów o ogromnej prędkości całej żywności, w tym ekologicznej, co doprowadzi do jej zniszczenia) będą wprowadzane stopniowo, aby ludzie mogli przywyknąć do tych zmian. Przypomina to powolne gotowanie żaby - gdy wrzucić ją od razu do wrzątku, wyskoczy, ale jeśli będziemy stopniowo zwiększać temperaturę wody, żaba umrze sama o tym nie wiedząc.

 

 

Myśl przewodnia filmu dokumentalnego Esoteric Agenda (Ezoteryczny programBena Stewarta to: Kto kontroluje żywność, ten kontroluje świat. Opowiada on o tajnych grupach zakulisowo dążących do panowania nad ludzkością. Reżyser dokumentu uważa, że tajne stowarzyszenia jak iluminaci i masoni pracują nad przejęciem władzy nad światem pogrążonym w głodzie i chorobach. W filmie pada stwierdzenie, że celem działań Komisji Kodeksu Żywnościowego jest redukcja liczby ludności zamieszkującej Ziemię do 500 milionów, czyli o 90 procent. Według szacunkowych przewidywań epidemiologicznych WHO i FAO tylko wytyczne dotyczące witamin i minerałów (które zostały wprowadzone na skalę globalną 31 grudnia 2009 r.) spowodują minimum 3 miliardy zgonów. Jeden miliard umrze z głodu. Będą to najubożsi mieszkańcy Ziemi. Kolejne 2 miliardy umrą z niedożywienia i na możliwe do uniknięcia choroby. Kto przeżyje? Zapewne na tyle bogaci i wpływowi, by mieć swoich "dealerów" czystego jedzenia i składników odżywczych. ONZ wydało mnóstwo publikacji, wzywających do 80-procentowej redukcji światowej populacji. Na konferencji w Pekinie w 1997 roku, szef oenzetowskiego programu żywnościowego powiedział, że ONZ zamierza użyć żywności jako broni przeciwko ludziom.

Doktor Matthias Rath twierdzi, że Komisja Kodeksu Żywnościowego wypowiedziała wojnę medycynie naturalnej, a jej głównym celem jest wprowadzenie regulacji prawnych uniemożliwiających stosowanie mikroelementów i witamin pod pretekstem odkrycia rzekomych efektów ubocznych działania witamin. Jeśli będziemy rozpowszechniali informacje, że witaminy są de facto szkodliwe, ludzie przestaną je zażywać, ergo - zaczną częściej chorować. Taki jest, według Ratha, szatański plan Komisji Kodeksu Żywnościowego!

 

 

 

 

Żeby zablokować CHORE regulacje kodeksu trzeba zebrać 1 milion podpisów poparcia dla europejskiego referendum w sprawie dostępu do naturalnych leków i związanych z nimi terapii. Kilka miesięcy temu liczba głosów liczyła prawie 300 tysięcy. Muszę wyraźnie zaznaczyć, że WAŻNE głosy to tylko takie, w których podano prawidłowy adres e-mail. We wrześniu 2009 było już 800 tysięcy głosów, ale tylko 1/3 z nich została uznana przez tych DRANI, którzy nie chcieli, żeby było to referendum, bo odebrałoby im to możliwość wprowadzania drakońskich przepisów związanych z kodeksem (drakońskie ustawy zmierzające do zakazania informacji na temat naturalnych środków leczniczych i ich użycia są ciągle wprowadzane w całej Europie pod pozorem "ochrony zdrowia publicznego"). Jednak tak naprawdę, ci, którzy nie uznali tych ok. 430 tysięcy głosów to tylko marionetki tych, którzy naprawdę rządzą (Illuminati).

Dlatego oddając głos, podaj swój prawidłowy adres mailowy. Ludzie podobno nie podawali go, gdyż bali się spamu. Może bali się także, że ktoś niepowołany będzie znał ich mail'a, ale rządy na świecie są tak złe i bezduszne, że wprowadzają ustawy związane ze śledzeniem kto i do kogo wysyła wiadomości ze swojego komputera, na co dowodem jest system Carnivore (Mięsożerca), który śledzi wszystkie maile wysyłane do Wielkiej Brytanii. Zapewniam, że natarczywość rządu na tym się nie skończy, gdyż dla nich liczy sie tylko władza, a nie ludzie. Jeśli chodzi o sumienie, to większość polityków nie wie, co to takiego.

Ale wracając do tematu, wejdź na stronę, do której link jest tutaj i oddaj głos poparcia dla tego referendum jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś lub oddając głos nie podałeś/aś swojego adresu e-mail (bardzo proszę także o podanie PIERWSZEGO I DRUGIEGO  imienia oraz WSZYSTKICH DANYCH, gdyż nie wiadomo, co znowu wymyślą masońscy oszuści z UE, byle nie było europejskiego referendum w sprawie dostępu do naturalnych leków i opartych na nich terapii). Po kliknięciu masz 2 możliwości - możesz kliknąć, żeby podpisać petycję lub kliknąć, żeby ją ściągnąć. Ja już oczywiście dawno oddałem swój głos i chcę, żeby uzyskane zostało milion głosów, bo to JEDYNY sposób zablokowania tych chorych regulacji. Wysłałem też około 100 mailów do różnych ludzi, żeby jak najwięcej osób podpisało tę petycję i Ciebie też do tego GORĄCO ZACHĘCAM. Nawet jeśli wszyscy czytający tę stronę oddadzą swój WAŻNY głos, to będzie to co najmniej 100 razy za mało, ale jeśli większość z nich namówi znajomych i kogo się tylko da do oddania głosu, to nasze szanse na zebranie brakujących ok. 700 tysięcy głosów znacznie wzrosną!

 

Liczba odsłon na "starej" stronie Cudu Miłości: 1353


You have no rights to post comments