Na postawione w tytule pytanie odpowiedź jest (przynajmniej dla mnie) całkowicie oczywista - oby jak najszybciej!

 

Moim zdaniem (i nie tylko moim), żeby system upadł, wszyscy zwykli ludzie (lub ich zdecydowana większość) powinna przestać się do niego stosować. Nie rób tego, co mówi Ci telewizja. Media są po to, żeby zalewać nas nieistotnymi informacjami - nie usłyszymy w nich niczego o Kodeksie Alimentarius czy o innyc planach elit. Media głównego nurtu są w posiadaniu Illuminati. Chcą oni zredukować około 80% ludności na świecie i zaczipować tych, co zostaną. To jest ich plan. Redukcja populacji odbywa się poprzez Kodeks Alimentarius (zbiór międzynarodowych wytycznych dotyczących żywności), trucie z powietrza (chemtrails) i zatruwanie wody w zachodnich krajach. 

 

To nie jest żadna dzika teoria spiskowa ani żart, ale absolutna prawda i trzeba coś z tym zrobić. Illuminati stworzyli kulturę wyśmiewającą teorie spiskowe i jest to bardzo ważne w ich działalności. Jeżeli coś nie pasuje do panującego status quo, to przykleja się temu etykietkę teorii spiskowej i wyśmiewa. Jest to bardzo łatwe i wygodne, ale (co znacznie ważniejsze) ludzie wyśmiewający te teorie (oczywiście to nie są żadne teorie, ale FAKTY np. Kodeks Alimentarius) działają na szkodę zwykłych ludzi i na pożytek Illuminati.

 

Najważniejszym narzędziem, jakie w obecnych czasach może zyskać jednostka to WIEDZA za którą idzie świadomość. Coraz więcej ludzi budzi się i zaczyna głośno mówić o tym, co się dzieje na świecie. Rośnie wśród nas świadomość.

 

Nawiążę teraz trochę do polityki. Demokratyczne wybory dają zwykłym ludziom iluzję, że to oni wybierają rządzących, ale to nieprawda, gdyż nie mamy przecież żadnego wpływu na to, spośród kogo będziemy wybierać!

 

Politycy są tylko marionetkami w rękach garstki ludzi, którzy stoją na samej górze piramidy władzy. Jeśli chodzi o policję, to powinni oni pomagać zwykłym ludziom, gdyż są w taki sam sposób niewolnikami systemu jak my wszyscy. Policjanci są zmuszani do "uciszania" protestów i demonstracji zagrażających skorumpowanym elitom. Tymczasem powinni oni pomagać nam. Nie jest sztuką walczyć o dobre zasady, ale żyć zgodnie z nimi.

 

 

 

 

 

 

NIE MUSI BYĆ GŁODU NA ZIEMII. NIE MUSI BYĆ WOJEN I SZTUCZNYCH PODZIAŁÓW. Świat głoduje nie dlatego, że jest przeludniony, ale dlatego, że jest źle zarządzany. Iluzja stworzona przez elity jest naprawdę bardzo krucha, gdyż nie jest rzeczywistością. Kiedy ludzie przestaną stosować się do systemu, rozsypie się on jak domek z kart. Kierujmy się miłością i dobrem, a także przestańmy robić to, co mówi nam telewizja i inne media głównego nurtu, gdyż są oni na usługach ludzi odpowiedzialnych za system, który powinien upaść.

Neo

 

Liczba odsłon na "starej" stronie Cudu Miłości: 2114


You have no rights to post comments