PÓŁ MILIONA WEJŚĆ NA NOWY CM

Dzisiaj (15.01.2017) o godzinie 15:39 odnotowałem dokładnie pół miliona (500 000) wejść na stronę Cudu Miłości z nowym szablonem (poprzedni był z dziewczyną w parku, która cały czas ruszała głową w jakąś stronę). Mam nadzieję, że nowy szablon Wam się podoba.

Oto najpopularniejsze artykułu na NOWYM SZABLONIE:

1. Dlaczego naprawdę warto słuchać radia CMFM? (link) - 134 534 odsłon

2. Szambala - Dolna Nieśmiertelnych (link) - 17 856 odsłon

3. Przyczyna i lekarstwo na AIDS (link) - 16 028 odsłon

4. Ćwiczenia chińskich cesarzy (link) - 15765 odsłon

5. Jak żyć, żeby osiągnąć Życie Wieczne? (link) - 15 502 odsłon

 

MILION WEJŚĆ NA CUD MIŁOŚCI

Dzisiaj (25.03.2016) o 18:58 odnotowałem 1 milion wejść na tę stronę! To 723 947 na starej stronie (szablon z dziewczyną w parku ruszającą głową) i 276 053 na obecnej stronie. Wcześniej prowadziłem jeszcze stronę na webparku, ale wejść na nią nie liczę do tego (a było ich bardzo mało).

Dziękuję Wam wszystkim za odwiedzanie tej witryny:)

Za nami około 5 lat i 5 miesięcy ("stara" strona Cudu Miłości działa od października 2010 roku). Przed nami Wieczność... I istotnie ta strona będzie istnieć Wiecznie, gdyż ja będę żyć Wiecznie, będąc oczywiście Wiecznie Młodym, i na pewno cały świat w swoim czasie osiągnie Życie Wieczne i liczba wejść na tę stronę będzie nieskończona...

Przedstawiam najpopularniejsze artykuły (licząc łączną liczbę wejść na "starej" i nowej stronie Cudu Miłości) :

1. Dlaczego słuchać radia CMFM? (link) - 114 090 odsłon

2. Granat - owoc drzewa życia (link) - 58 875 odsłon

3. Rafinowany cukier - najsłodsza trucizna (link) - 32 663 odsłon

4. Uzdrawiająca moc wody (link) - 26 552 odsłon

5. Ćwiczenia "Huichungong" i "Ćwiczenia chińskich cesarzy" (ten sam artykuł w dwóch miejscach) - (link) - w sumie 25 805 odsłon

6. Sens istnienia (link) - 25 652 odsłon

7. Szambala - Dolina Nieśmiertelnych (link) - 24 642 odsłon

8. Przyczyna i lekarstwo na AIDS (link) - 23 554 odsłon

 

Chciałem jeszcze zwrócić Waszą uwagę na kilka artykułów na tej stronie, które, moim zdaniem, zasługują na uwagę:

1. Fałszywe mity o świecie (link)

"W żadnej z piramid w Gizie nigdy nie znaleziono niczego, co mogło by pozwolić łączyć je chociażby w daleki sposób z grobowcem. Owszem, we wszystkich tych piramidach znajdowały się sarkofagi, lecz zawsze były puste i zaplombowane. (Jeżeli przyjmiemy, że zostały złupione przez rabusiów, to dlaczego zastały zaplombowane?) Nie znaleziono ani ciała faraona, ani niczego co wskazywałoby, iż budowla ta miałaby służyć kiedykolwiek za grobowiec." (cytat odnośnie mitu, że piramidy w Gizie to grobowce faraonów; w rzeczywistości w żadnej z piramid w ogóle nie tylko w Gizie, ale w całym Egipcie nie znaleziono niczego, co pozwalało by łączyć je w jakikolwiek sposób z grobowcem)

2. Próchnica zębów - współczesna plaga (link)

"Kiedy archeolodzy badają czaszki starożytnych przodków ludzi, okazuje się, że ich zęby są w doskonałym stanie. Pokolenie po pokoleniu, przez tysiące lat, nie mieli problemów. Próchnica stała się ogromnym problemem dopiero we współczesnej, industrialnej erze."

"Orientalni medycy już tysiące lat temu wiedzieli, że zdrowie zębów i dziąseł jest odbiciem stanu zdrowia całego organizmu. Tradycyjna medycyna chińska od dawna wykorzystuje tę holograficzną koncepcję, zgodnie z którą badanie jednej części organizmu daje wyobrażenie o stanie zdrowia całego organizmu. Jest to cecha charakterystyczna diagnostyki orientalnej medycyny i jest od dawna precyzyjnym i dokładnym elementem sztuki medycznej. Wygląda na to, że nie ma znaczenia, co jest badane: układ krwionośny, język, twarz, ucho. Część ciała o takim znaczeniu i wewnętrznych połączeniach jak jama ustna zawiera w sobie ogromny potencjał jako narzędzie diagnostyczne. Każdy, kto kiedykolwiek "zaglądał darowanemu koniowi w zęby", może powiedzieć, że obserwacja zębów jest szybką i wygodną metodą oceny stanu całego organizmu."

"Jakość i skład śliny mają wielki wpływ na zdrowotność uzębienia. Posiadanie śliny o właściwym pH i bogatej w sole mineralne, witaminy, enzymy oraz inne czynniki ochronne, które sprzyjają re mineralizacji szkliwa i przeciwdziałają rozmnażaniu się organizmów chorobotwórczych, w znacznym stopniu zapobiega próchnicy zębów. Mimo iż obserwacje i badania potwierdzają istnienie dodatniego związku między higieną jamy ustnej, a zdrowotnością uzębienia, istotne są też środki, przy pomocy których należy ją utrzymywać. Jakość śliny jest tu sprawą kluczową! Jeśli ktoś jest w stanie zwiększyć ilość soli mineralnych, aktywnych enzymów i witamin w ślinie, oznacza to, że jest w stanie wzmocnić "budujący" wpływ śliny i zminimalizować rozrost destrukcyjnych elementów. Można to uzyskać jedynie poprzez zachowanie zdrowej diety."

3. Jesteśmy Chrystusami (link)

"Co z tego, że ktoś ma 10 miliardów dolarów (Michael Jordan), skoro jest uwięziony w cyklu? Wolałbym mieć zero pieniędzy i być Nieśmiertelnym, niż mieć nieskończoną ilość pieniędzy (co sekundę przez wieczność zyskiwać trylion dolarów) i być uwięzionym w cyklu (śmiertelnym). Przecież w tym drugim przypadku, po jakimś czasie (nawet jeśli to 100 000 lat) bym umarł i przeżywał wszystkie cierpienia w kolejnym życiu, w którym nie miałbym już tych pieniędzy, które miałem w poprzednim."

"Słowa sens/seks są tak podobne, gdyż gdy każdy człowiek spełni sens życia (pokona śmierć), nikt nie będzie musiał uprawiać seksu, by rodzić dzieci, gdyż nikt nie będzie umierał, a więc i nikt nie będzie się rodził, bo po śmierci następują ZAWSZE ponowne narodziny w kolejnym ciele."

"Dusza naszego papieża  wcieli się (lub już wcieliła) w kolejne ciało i sensem jego życia będzie pokonanie śmierci. Pewne siły DOSKONALE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ z tego, że papież doświadczy kolejnej inkarnacji (wcielenia). Mimo to chcą, żeby jak najwięcej ludzi wierzyło w to, że poszedł do Nieba NA ZAWSZE, a jest pewne na 100%, że istnieje cykl wiecznego powrotu i Dusza ZAWSZE wraca w kolejnym wcieleniu na Ziemię. 

Moim zdaniem, POMIĘDZY WCIELENIAMI, można pójść jako Dusza do "Nieba". Tam w ogóle nie istnieje czas, a Bóg Wszechmogący może poprzez różnych ludzi, istoty jak Anioły czy bezpośrednio jako Bóg (Nieskończona Miłość) przekazywać nam różne rzeczy. Tak było w Prawdziwej Historii z filmu "Niebo istnieje... Naprawdę!" - Bóg wysłuchał modlitw wielu ludzi i uratował Życie chłopca (czteroletniego) Coltona oraz sprawił, że poszedł do "Nieba" - dla mnie "Niebo" to "duchowa matryca" Boga, gdzie Nieskończona Boska Inteligencja poprzez stworzenie np. istoty Jezusa w kościele mogła przekazać Coltonowi różne rzeczy też po to, by Ludzie znacznie bardziej uwierzyli w Duchową Rzeczywistość, która dla mnie jest znacznie znacznie bardziej Rzeczywista niż ta materialna rzeczywistość).

A więc, według mnie, Papież Jan Paweł II, najprawdopodobniej POMIĘDZY ostatnim wcieleniem jako Karol Wojtyła a NASTĘPNYM przeżył wiele w "Niebie" i pewnie wiele zobaczył i nauczył się i być może już narodził się ponownie i jest kilkuletnim dzieckiem. "

4. Sześć wielkich zagadek starożytności (link)

"Proszę przez chwilę zastanowić się nad powyższymi stwierdzeniami. Jeśli ktoś sądzi, że psy ewoluowały z wilków w naturalny sposób , to się myli. Naukowcy doskonale wiedzą, że z powodu rygorystycznej hierarchii w grupie i zwyczajów rozrodczych, nigdy nie dojdzie do przetrwania mutanta, co jest solidnym argumentem przeciwko naturalnemu doborowi.

Skoro nasi przodkowie z paleolitu jakoś tego dokonali, mimo iż rzeczywiste problemy występujące podczas tego procesu są znacznie bardziej skomplikowane, przeto współcześni hodowcy wilków/psów nie powinni mieć problemów z jego powtórzeniem. Niestety, nie jest to takie proste, podobnie jak w przypadku Wielkiej Piramidy. Jak dotąd nie zgłosił się żaden z hodowców twierdzący, że może wziąć dwa czystej krwi wilki i stworzyć z nich psa bez pomocy inżynierii genetycznej.

Wyewoluowanie psa domowego z hordy dzikich zwierząt wydaje się być cudem. Nie powinno było do tego dojść i jest to kolejną zagadką."

5. Gazowane napoje - trucizna w przebraniu (link)

"Kolejną konsekwencją picia dużych ilości napojów bezalkoholowych jest utrata szkliwa na zębach, co prowadzi do żółknięcia zębów i próchnicy. Winowajcą jest zawarty w tych napojach kwas fosforowy, o którym mówi się również, że ma niekorzystny wpływ na trawienie."

"Dlaczego kwas fosforowy daje takie efekty? Organizm stara się utrzymać normalny poziom pH w ślinie, czyli z lekka zasadowy, a dokładniej na poziomie 7,4. Tymczasem bezalkoholowe napoje gazowane są skrajnie kwaśne aż do 2 w skali pH, czyli 100 000 razy kwaśniejsze od czystej wody - kiedy są często spożywane pozostawiają kwaśny osad w ustach, który obniża naturalną zasadowość śliny."

"Artykuł Grace Eyshak, profesor Wydziałów Biostatyki i Populacji oraz Międzynarodowego Zdrowia w Harvardzkiej Szkole Zdrowia Publicznego (Harvard School of Public Health) opublikowany w czerwcowym numerze magazynu Archives of Pediatric and Adolescent Medicine z 2000 roku podkreśla, że aktywne fizycznie dziewczęta pijące napoje typu cola są pięć razy bardziej podatne na pęknięcia kości od tych, które nie piją napojów gazowanych. Badania profesor Wyshak oparte są na analizie danych uzyskanych od ponad 460 dziewcząt z dziewiątej i dziesiątej klasy, które opisały poziom swojej aktywności, zwyczaj picia napojów gazowanych i historię pęknięć kości.

(...)

W ramach studium ustalono, że ponad 70 procent napojów gazowanych wypijanych przez badanych stanowiły cole zawierające kwas fosforowy, który raczej nie występuje w napojach niegazowanych. Typowa puszka coli zawiera od 44 do 62 miligramów kwasu fosforowego, który może zakłócać absorpcję wapnia przez kości i powodować wypłukiwanie go z kości, aby zneutralizować kwas."

"Wybór należy do nas. Jest faktem, że specjaliści medyczni często publikują wyniki badań, które wywołują krótkotrwałe poruszenie w mediach. Badań wpływu napojów gazowanych na zdrowie nie brak. Byłoby jednak znacznie lepiej, gdyby zamiast chwilowego zainteresowania ich wynikami jako "nowościami" podawanymi przez ciągle poszukujące sensacji media, ogół społeczeństwa przystąpił do działania i przedefiniował swój styl życia, tak by uwzględniał on wynikające z tych badań wnioski, zwłaszcza gdy wyniki przemawiają na rzecz zmiany stylu życia.

Wybór należy do nas. Cole, napoje energetyzujące etc. są dla każdego. Kiedy już jednak dokonają nieodwracalnych zniszczeń w naszym organizmie, nie będziemy mogli żądać od produkujących je firm zwrotu zdrowia. Proszę się nad tym dobrze zastanowić."

 


You have no rights to post comments