(opracowano na podstawie artykułu "Program wszczepiania ludziom mikroczipów" z 72-go numeru Nexusa; Strona internetowa jego wydawcy (Agencji Nolpress) to http://www.nexus.media.pl/; ich e-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon do Agencji Nolpress to 85 653 55 11)

 

 

Wspierane przez rządzące elity korporacje zajmujące się rozwojem i produkcją przeznaczonych dla ludzi implantowalnych mikroczipów przystąpiły do przekonania społeczeństw, że posiadanie ich jest nieuniknione i bardzo korzystne.

Ludzie są obecnie bardzo zajęci i ciężko pracują, aby utrzymać dach nad głową i zarobić pieniądze. Tak właśnie wygląda obraz szczęśliwych ludzi, który nam się wmawia. Co więcej, sami wybieramy ten antyludzki system, aby móc uczestniczyć w niekończącej się pogoni za pieniędzmi, które dają nam gwarancję uniknięcia bezdomności i nędzy, zamiast pracować dla wspólnego dobra wszystkich ludzi. Ten system prowokuje również swego rodzaju podwójne myślenie znakomicie opisane przez George'a Orwella, które sprawia, że zasiadający w rządzie kłamcy i kryminaliści mogą pozwolić sobie na ignorowanie opinii publicznej i utrzymywanie sekretów w imię rzekomego "bezpieczeństwa państwa", nawołując jednocześnie do otwartości i uczciwości i poklepując się po plecach w podzięce za cudowną służbę dla ludzkości w postaci wdrażania "demokracji" na Środkowym Wschodzie. I, co ciekawe, nie dostrzegamy absurdalności tego wszystkiego.

 

 

 

 

Nowy porządek świata i globalna kontrola

Niestety ludzie, których okrzyknięto kłamliwie w kilku ostatnich dekadach "spiskomaniakami" w odpowiedzi na ich ostrzeżenia przed nadchodzącym Nowym Porządkiem Świata, mieli rację. Nawet kanał Fox News stracił na chwilę czujność i przyznał 1, że politycy i technokraci otwarcie używają terminu Nowy Porządek Świata.2

Obecny trend zainicjował George "Poppy" Bush. Nie 11 września 2001 roku, jak by się mogło wydawać, ale 11 września 1990 roku 3, a następnie po raz kolejny w roku 1991, dziesięć lat przed zamachem na budynki WTC i Pentagon i jednocześnie w pięćdziesiątą rocznicę rozpoczęcia budowy Pentagonu. Ciekawy zbieg okoliczności, nieprawdaż?

Obecnie ten termin jest używany tak powszechnie i tak bezwstydnie, że należałoby poddać w wątpliwość stan zdrowia zmysłów ludzi, którzy wciąż nie chcą uwierzyć, że bezprecedensowy globalny system kontroli, czyli Nowy Porządek Świata, zaplanowano dawno temu.

(...)

Tak się złożyło, że za kilka tygodni w Kopenhadze (7-18 grudnia 2009 roku) ma się odbyć doroczna konferencja ONZ w sprawie zmian klimatu - nazywanych "globalnych ociepleniem", dopóki pogoda nie przestała podporządkowywać się tej nazwie - będących gigantycznych przekrętem autorstwa zespołu ekspertów Klubu Rzymskiego, do czego sami się przyznali. 7 Traktat, który ma być podpisany w Kopenhadze, ma na celu stworzenie światowego rządu. 8 Czy ktoś potrafi wyobrazić sobie światowy rząd nadający sobie władzę, która nie jest wybujała?

(...)

Technologia IBM była wykorzystywana do organizowania prawie wszystkiego w nazistowskich Niemczech, a następnie w Europie, poczynając od identyfikowania Żydów w spisach ludności, rejestrach i programach śledzących pochodzenie, aż po zarządzanie liniami kolejowymi i organizację pracy w obozach niewolniczej pracy.

Działanie na szkodę własnej wolności

Dziś IBM jest ściśle związana z firmą VeriChip Corporation, która przypisuje sobie autorstwo nazwy PositiveID będącej przykładem genialnego marketingu sprytnie oddalającego jakiekolwiek kojarzenie tej firmy ze złem.

Nie zaspokojone ambicje w pełnieniu roli Wielkiego Brata firmy VeriChip sprawiają, że IBM chce pełnić tę rolę również wobec nas wszystkich i w tym celu promuje swoje marzenie w postaci globalnego "inteligentnego systemu" totalnej i stałej inwigilacji wszystkiego i wszystkich, chytrze zachwalając go jako uber-efektywny i nieszkodliwy. W rzeczywistości celem tego ataku na naszą prywatność jest niewielka resztka wolności, która nam jeszcze pozostała.

Co ciekawe, uczestnicy hiszpańskiej wersji programu telewizyjnego Big Brother zostali namówieni w marcu 2004 roku do promowania wszczepiania VIP-om z Klubu Baja Beach w Barcelonie mikroczipu VeriChip. Pomysł polega na tym, że kiedy już wprowadzi się mikroczip do czyjegoś ramienia, ten ktoś będzie mógł dotrzeć do obszarów zarezerwowanych dla VIP-ów i już nigdy nie będzie musiał cierpieć niewygody w postaci noszenia przy sobie pieniędzy lub karty kredytowej. Ludzie nie będący VIP-ami mogą płacić za drinki przy pomocy implantowanych mikroczipów. Jest jeszcze jeden Klub Baja Beach w Rotterdamie, który realizuje te samą politykę. Jego dyrektor Jo van Galen powiedział, że jego zdaniem za 20 lat wszczepianie mikroczipu zaraz po urodzeniu będzie normą. Conrad Chase, właściciel Klubów Baja Beach, podobno przez wiele lat pracował na rzecz Narodowej Agencji Bezpieczeństwa (National Security Agency), ale ten drobny epizod jest dziwnym trafem pomijany w promocyjnych programach telewizyjnych.

Wydaje się, że ludzi bardziej interesuje najnowszy gadżet lub modne wyposażenie niż własne prawa i swobody. (...)

Prawo do poruszania się po świecie bez wszczepionego mikroczipu jak na razie wydaje się być pewne, ale czy nadal tak będzie, kiedy ludzie bez takich implantów staną się mniejszością lub gdy infrastruktura całej naszej planety zostanie dostosowana do ludzi ze wszczepionymi mikroczipami?

Jak twierdzi piszący dla Toronto Sun (10 grudnia 2006 roku) Kevin Haggerty, taki właśnie jest kierunek zmian. Uważa on, że program wszczepiania mikroczipów będzie się rozwijał, i przewiduje szereg interesujących scenariuszy, z których jeden zakłada, że "posiadanie implantu będzie warunkiem umożliwiającym udział w głównych aspektach współczesnego życia, takich jak zakupy, głosowanie w wyborach i prawo prowadzenia pojazdu".

Wydaje sie, że roztropne byłoby wprowadzenie na całym świecie prewencyjnego ustawodawstwa gwarantującego ochronę przed obowiązkiem posiadania wszczepionego mikroczipu.

 

 

 

 

"Czas jest na pewno po mojej stronie"

Firma VeriCzip Corporation lub PositiveID jest znana z nieuczciwych praktyk mimo stosunkowo krótkiej historii. Jej dyrektor, Scott Silverman, wyjawił nieco prawdy podczas poniższej wymiany zdań na antenie NBC News:

- Słyszy się, jak ludzie szepczą do siebie: "Wielki Brat, za dużo informacji, trochę się boję". Co pan na to? - zapytał prezenter wiadomości Lester Holt

- To interesujące - odrzekł Scott Silverman. - Dwa lata temu często dostawałem to pytanie, a obecnie znacznie rzadziej. Prawdę mówiąc, prokurator generalny Meksyku i niektórzy członkowie jego personelu otrzymali taki scalak ze względu na bezpieczeństwo. Kiedy fala akceptacji tego produktu pnie się w górę, jak to ma miejsce, pewne wartości zanikają. (...)

(...)

(...)

Kapitan cyborg

Tymczasem "za kałużą" mieszka profesor Kevin Warwick z Uniwersytetu Reading w Anglii, który często gości na ekranach telewizorów i łamach gazet, promując swoje ukochane mikroczipowe implanty. Pojawia się nawet w dodatkowych scenach filmu Doctor Who rozpowszechnianego na DVD, zachwalając pomysł świata zamieszkałego przez cyborgi - interesujący sposób autopromocji, biorąc pod uwagę paskudną naturę czarnych charakterów doktora Who, znanych jako cyberludzie (cyborgi).

Kreując się na śmiałego pioniera o biblijnym wymiarze, Warwick niebezpiecznie dąży do wykorzystania swojej własnej pracy nad mikroczipowymi implantami jako podstawy do narodowego, a nawet międzynarodowego, programu impantacji.

(...)

Społeczeństwu mówi się tylko to, co powinno wiedzieć

Jak już zauważyliśmy, trwa niepokojąca akcja propagandowa mająca skłonić ludzi do wszczepiania sobie mikroczipów, wyrażana jak dotąd głównie przez kilku prominentnych rzeczników. Istnieje fascynujący wywiad przeprowadzony z nieżyjącym już producentem filmowym Aaronem Russo, w którym opowiada on o swojej przyjaźni z Nicholasem Rockefellerem z dynastii bankierów. Wśród kilku przedziwnych rewelacji Russo przytacza tam również słowa wypowiedziane przez Rockefellera, który stwierdził, że "ostatecznym celem jest wyposażenie wszystkich w mikroczipy RFID, na których znajdą się wszystkie pieniądze i cała reszta, i jeśli ktoś zachce protestować przeciwko temu, co robimy, lub sprzeciwić się temu, co chcemy, to wyłączymy jego mikroczip".

Właśnie to nam szykują. Jak chcą nas do tego skłonić? Odpowiedź jest prosta - przy pomocy propagandy, której różne rodzaje atakują nas z wielu kierunków: w kinie, telewizji, reklamach emitowanych między programami telewizyjnymi, książkach, pismach, muzyce i modzie - praktycznie biorąc z każdego narożnika tego, co laureatka Oskara aktorka Susan Sarandon nazwała kiedyś "przemysłem kreującym kulturę".

(...)

Prognostyczne programowanie

Istnieje odpowiednia technika służąca do takiego przygotowywania umysłów. Jej zadaniem jest wpływanie na postrzeganie przez ludzi przyszłości, na to, czego od niej oczekują i jak będą w niej myśleli i zachowywali się. Ta technika nazywa się prognostycznym programowaniem.

(...)

(...)

Jest wiele przykładów prognostycznego programowania mającego przekonać nad do wszczepienia sobie mikroczipu. Jeśli ktoś ogląda filmy, jest bardzo prawdopodobne, że został poddany prognostycznemu programowaniu. Oto kilka przykładów"

  • Pierwsza scena filmu Ucieczka Logana (Logan's Run) (1976) ukazuje nowo narodzone dziecko z kryształowym implantem w dłoni. W dalszych scenach filmu implant zaczyna błyskać, kiedy ktoś osiąga wiek trzydziestu lat, czyli czas "odnowienia". Co ciekawe, w roku 2012 na nasze ekrany ma wejść nowa wersja tego filmu.

(...)

  • W filmie Człowiek demolka (Demolition Man) (1993), którego akcja rozgrywa się w roku 2032, "San Angeles" jest wysoce uporządkowaną społecznością, w której wszystko, co uznano za niekorzystne dla człowieka, na przykład sól i papierosy, jest nielegalne. Każdy obywatel ma mikroczipowy implant, włącznie z dopiero co rozmnożonym Johnem Spartanem (Sylwester Stallone), którego zamrożono o przeprogramowano w kriogenicznym więzieniu.
  • W mini serialu produkcji BBC zatytułowanym Ostatni wróg (The Last Enemy) (2008) brytyjska minister spraw wewnętrznych pokazuje wszczepiony mikroczip. "Jego zawartość i funkcje można dostosować do moich potrzeb Może być moją kartą kredytową, może być kluczem do drzwi, kluczykiem do mojego samochodu, którego już nigdy nie zgubię. W końcu stanie się uniwersalny, poczynając od wieku szkolnego. To metka na całe życie". Kolejną wypowiedzianą tam perełką jest stwierdzenie, że implant w postaci mikroczipu "przywróci zwykłemu uczciwemu obywatelowi wolność przemieszczania się". Czy to znaczy, że ta wolność została mu wcześniej zabrana?

(...)

(...)

 

I co dalej?

Powyższa lista przykładów formowania umysłów nie wyczerpuje tematu. Nie ma w niej różnych wiadomości telewizyjnych, które są w zasadzie reklamami przeznaczonymi na użytek widza/konsumenta ukrytymi pod płaszczykiem pseudodebaty. Tego samego należy spodziewać się w rosnącej liczbie źródeł, ponieważ niewidzialny rząd próbuje przekonać nas w pierwszym rzędzie, że wszczepienie mikroczipu jest pożądane, a dalej, że jest "normalne". Takie podejście będzie coraz bardziej implikowało pogląd mówiący, że niewszczepienie mikroczipu jest czymś nienormalnym, czego niektórzy ludzie wręcz nie zniosą.

Im więcej ludzi wyrazi zgodę na wszczepienie sobie mikroczipu, tym szybciej gospodarcza i techniczna infrastruktura świata będzie przekształcać się w opartą na założeniu, że wszyscy obywatele są zaimplementowani. (...)

Ustanowienie bezgotówkowego społeczeństwa będzie kolejnym niemiłym posunięciem i kilka niedawno opublikowanych artykułów z różnych krajów sugeruje, że przygotowania do przejścia do tego etapu są już mocno zaawansowane.

Władza dla ludu

Wszyscy znaleźliśmy się w krytycznym okresie historii i to, co zrobimy, będzie miało wpływ na to, co nastąpi. Łatwo zapomnieć, że to my wszyscy mamy w rzeczywistości władzę. Jednocześnie cały czas wmawia się nam, że nie mamy nic do powiedzenia w sprawie knowań w ramach Nowego Porządku Świata. Ale w rzeczywistości mamy. Ten plan nie jest moim planem i nie jest też waszym. De facto prawie wszyscy, których może on dotknąć, nigdy nie spotkają się z tymi, którzy są zań odpowiedzialni, ani nawet nie poznają ich nazwisk. Jednak by go wdrożyć, będą potrzebowali na to naszej zgody.

Udana realizacja planu wszczepiania ludziom mikroczipów, podobnie jak każdy inny aspekt naszego coraz większego zniewolenia, wymaga przyzwolenia większości. Rządzącym potrzebni są podporządkowujący się im ludzie. Mówiąc językiem prawa, milczenie oznacza przyzwolenie. Dlatego nie wolno nam milczeć. Każdy z nas ma głos i powinien zrobić z niego użytek.

2 grudnia 1964 roku aktywista polityczny Mario Savio powiedział na stopniach prowadzących do Sproul Hall na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley:

- Przychodzi czas, kiedy działanie tej machiny staje się tak wstrętne, że robi się nam niedobrze na myśl, że można nadal brać w tym udział. Należy tchnąć swoje ciała w tryby, pod koła, na dźwignie, na cały ten mechanizm, aby go zablokować. Należy przekonać ludzi, którzy tym rządzą, którzy to posiedli, że jeśli nie przywrócą nam wolności, to machina w ogóle nie ruszy.

Gregory Nikolettos i Timothy Wiseman

 
 

Przypisy:

1. ("Sean Hannity Dick Morris Conspirancy were RIGHT" ("Sean Hannoty Dick Morris - ludzie od spisków mieli RACJĘ"), www.youtube.com/watch?v=70G7hQov6dI).

2. ("cnn - gordon brown @g20 - ,,new world order is emerging>>" ("cnn - gordon brown @g20 - wyłania się nowy porządek świata"). www.youtube.com/watch?v=KbU_Po4sfnw; "NWO - Nicolasa Sarkozy'ego na temat Nowego Porządku Świata"), www.youtube.com/watch?v=Vk-pHmjgg7xU; "Kissinger: Obama Will Create A New World Order" ("Kissinger: Obama stworzy nowy porządek świata"), www.youtube.com/watch?v=SISUIhprOa8).

3. 11 września 1990, "Toward a New World Order" ("Ku Nowemu Porządkowi Świata"), www.sweetliberty.org/issues/war/bushsr.html.

4. "New World Order" ("Nowy Porządek Świata"), www.youtube.com/watch?v=7a9Syi12RJo.

5. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Pentagon.

7. Aleksander King, Bertrand Schneider, The First Global Revolution (Pierwsza Globalna Rewolucja), str. 85: "Szukając nowego wroga, który miał nas zjednoczyć, sugerowaliśmy, że to zadanie mogą spełnić skażenie, zagrożenie w postaci globalnego ocieplenia, niedostatek wody, głód i temu podobne rzeczy. Te zjawiska stanowią wspólne zagrożenie, które wymaga solidarności wszystkich ludzi". Alan Watt "Crisis Creation by the Club of Rome - Clubbing Ud to Death" ("Tworzenie kryzysu przez Klub Rzymski"), 30 maja 2007, www.cuttingthroughthematrix.com/trancripts/Alan_Watt_Blurb_CrisisCreationClubOf Rome_May302007.html.

8. "Is Obama Poised to Cede US Sovereignty?" ("Czy Obama jest gotów scedować suwerenność Stanów Zjednoczonych"), www.youtube.com/

 

Na "starej" stronie Cudu Miłości ten artykuł miał około 3600 odsłon.

 

 

 

 Do kosza!

W poniedziałek sejmowa Komisja zajmie się projektem zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. To niebywałe, że znów musimy wyjść w tej sprawie na ulice polskich miast! Ogólnopolski Strajk Kobiet ogłosił wielką mobilizację pod hasłem ?Do kosza!?. Dołącz do niej, przyjdź na wydarzenie lub zorganizuj własne w swojej miejscowości.

Cześć,

trudno w to uwierzyć, ale znów musimy wyjść na ulice protestować przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. W najbliższy poniedziałek Sejm zajmie się projektem, przygotowanym przez środowiska przeciwników praw kobiet. To ta sama propozycja ustawy, którą udało nam się usunąć z obrad w marcu ? zakaz aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu. 
 
W praktyce przyjęcie projektu oznacza, że aborcja w Polsce przestanie być w ogóle możliwa. Tymczasem 95% wszystkich legalnych przerwań ciąży dokonywanych jest właśnie z powodu ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu. Proponowany projekt ograniczy też dostęp do badań prenatalnych. 
 
Ogólnopolski Strajk Kobiet (OSK) zwołał na poniedziałek, 2 lipca, ogólnopolską mobilizację. Włączamy się w nią! Od godziny 16:00 aktywiści i aktywistki Akcji Demokracji dołączą do protestu pod hasłem ?Do kosza! Nie dla zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej!?. Jeśli znów masowo wyjdziemy na ulice, projekt wyląduje w koszu lub sejmowej zamrażarce. Dlatego tak ważne jest, abyśmy byli tam razem.
 
Przyjdź na wydarzenie w swojej miejscowości w poniedziałek. Każda osoba jest ważna! Twój udział w manifestacji może przyczynić się do zatrzymania złego prawa. Jeśli powtórzymy taką mobilizację jak ostatnio, rząd zobaczy że nie ma społecznego przyzwolenia na zaostrzenie ustawy. Kliknij odnośnik, aby przejść do listy wydarzeń na Facebooku. Jeśli na liście nie ma Twojej miejscowości, załóż własne wydarzenie, używając grafik i opisu przygotowanych przez OSK. Zaproś na nie znajomych!
 
 
Nasz apel przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej podpisało już prawie 200 tys. osób ? to największa petycja Akcji Demokracji. W marcu 90 tysięcy ludzi wyszło na ulice Warszawy i innych polskich miast, aby powiedzieć STOP! Wtedy udało się powstrzymać procedowanie ustawy, ale powoli przyzwyczajamy się, że godzące w prawa kobiet przepisy wracają jak bumerang. 
Aktywiści i aktywistki Akcji stają po stronie kobiet. Tak było gdy matki osób z niepełnosprawnościami strajkowały w Sejmie ? wtedy współorganizowaliśmy demonstracje oraz przygotowaliśmy apel solidarnościowy, nagłaśnialiśmy też sprawę w mediach społecznościowych. Teraz wychodzimy na ulice w obronie praw do świadomego decydowania o macierzyństwie. Przyłącz się do działań w całej Polsce.
 
 
Pozdrawiamy,
Monika Matus i Bogumił Kolmasiak z Akcji Demokracji
 
PS Apel Akcji Demokracji przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej podpisało prawie 200 tys. osób. Brakuje zaledwie 10 tysięcy do okrągłej liczby 200 tysięcy. Gdy tyle zbierzemy, dostarczymy podpisy polskim władzom. Udostępnij apel, by dotrzeć do Twoich znajomych z naszym głosem!  
Akcja Demokracja buduje ruch ludzi zaangażowanych w ważne dla nich sprawy. Wykorzystując nowe technologie, dajemy możliwość działania na rzecz lepszego, bardziej sprawiedliwego, polskiego społeczeństwa.

Komentarze  

SadieSmall
# SadieSmall 2017-11-20 16:59
I have checked your site and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google,
but there is a tool that can help you to create 100% unique content, search for: Boorfe's tips unlimited
content
BestKristen
# BestKristen 2018-05-04 22:42
I see you don't monetize your site, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month because you've got high
quality content. If you want to know how to make extra $$$,
search for: Ercannou's essential adsense alternative
BestMaricela
# BestMaricela 2018-05-09 18:52
I have noticed you don't monetize your page,
don't waste your traffic, you can earn additional bucks every month because you've got hi quality content.
If you want to know how to make extra bucks, search for:
Ercannou's essential adsense alternative

You have no rights to post comments