Polecane książki:
1. Ewa Foley "Zakochaj się w życiu"Najlepszą książką, którą czytałem, jest z pewnością "Zakochaj się w życiu" Ewy Foley. W tej bardzo mądrej książce są między innymi opisane metody holistycznego leczenia. Należą do nich na przykład rebirthing czy pulsing. Leczenie holistyczne to takie, które traktuje człowieka jako całość składającą się z ciała, umysłu i duszy. Jest ono znacznie skuteczniejsze od leczenia tzw. lekami farmaceutycznymi i nie daje negatywnych skutków ubocznych, jakie te leki wywołują. Jest z nim związana teoria (w którą wierzę), że wszystkie choroby tworzymy sami w naszym umyśle.

Jest to bardzo mądra książka, która słusznie przekonuje, że "jedyną drogą do zmiany jest absolutna rezygnacja ze zmiany. Mądrzy ludzie mówią, że ponoć to paradoks rządzi światem. Zaufaj ich mądrości. Wszystko co w naszym życiu naprawdę zaakceptujemy, zmienia się".


2. Luise L. Hay "Możesz uzdrowić swoje życie"
Z tej wspaniałej książki dowiedziałem się to, o czym piszę powyżej, czyli, że sami w naszym umyśle tworzymy tzw. "choroby naszego ciała". W książce jest lista z chorobami i dolegliwościami oraz ich przyczynami związanym z podświadomymi przekonaniami i myślami. Znajdują się tam także nowe wzorce myślowe, które pomagają w przypadku tych dolegliwości. Wypróbowałem te pozytywne (leczące) afirmacje na sobie - działają! Są znacznie lepsze i skuteczniejsze od zwykłych leków farmaceutycznych!


       


3. Jerry E. Smith "Haarp - broń ostateczna"

Co by się stało, gdyby istniała broń zdolna przesłać do głów milionów ludzi polecenia "poddaj się" czy "bądź posłuszny"? Manipulować pogodą? Zaglądać głęboko pod ziemię? Zniszczyć wszystkie satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne? Sprowadzać na dany cel falę promieniowania równie niszczącą jak bomba nuklearna? Mogłaby ona rzucić całe narody na kolana bez oddania nawet jednego strzału.
 

4. Laurence Gardner "Krew z krwi Jezusa. Święty Graal i tajemnica potomków Jezusa"

Świetna książka (dostępna do ściągnięcia w Internecie np. w formacie pdf) przedstawiająca losy Jezusa, Marii Magdaleny (Jego żony), Szymona Zeloty, Tadeusza (Barrabasza), Judasza Sikarioty (Iskarioty) i innych, tworzących niezwykle fascynującą historię opisaną w tej książce. .

 

 

Liczba odsłon na "starych" stronach Cudu Miłości:  17 284


You have no rights to post comments