Poniższe wieści z globalnej wioski pochodzą z 69-tego numeru Nexusa.

Jego wydawca (Agancja Nolpress) ma stronę internetową zamieszczoną pod adresem www.nexus.media.pl

Ich e-mail to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon do Agencji Nolpress to 85 653 55 11

 

DZIESIĘĆ PYTAŃ NA TEMAT SZCZEPIONEK PRZECIWKO GRYPIE, NA KTÓRE LEKARZE I WŁADZE NIE CHCĄ ODPOWIADAĆ

Mity na temat szczepionek głoszone przez medycynę i czołowe zachodnie środki masowego przekazu są mocno przesadzone. Fanatyczni zwolennicy szczepionek nieustannie powtarzają, że za szczepionkami kryje się "dobra nauka", że "okazały się efektywne" i że są "całkowicie bezpieczne".

Czyżby? Gdzie jest ta dobra nauka? Jak się okazuje, nie ma jej. Szczepionki przeciwko grypie, w tym szczepionka przeciwko świńskiej grypie, opierają się wyłącznie na micie, który głosi, że wszystkie szczepionki działają i że żadna z nich nie została poddana w wątpliwość przez naukę. Każdemu, kto odważy się poddawać w wątpliwość nieszkodliwość lub efektywność szczepionek, z miejsca przypisuje się etykietkę osoby zagrażającej zdrowiu publicznemu i bagatelizuje się w społeczności naukowej.

Oto dziesięć pytań, na które lansujący szczepionki lekarze i władze resortu zdrowia nie chcą odpowiadać.

Pytanie 1: Gdzie są prowadzone losowe, kontrolowane z wykorzystaniem placebo, badania dowodzące, że szczepionki są bezpieczne i efektywne?

Odpowiedź: Nie ma takich.

Pytanie 2: Gdzie jest zatem ta "nauka" wspierająca pogląd, że szczepionki przeciwko grypie w ogóle działają?

Odpowiedź: Poza "badaniami kohortowymi" nie ma żadnej, przy czym badania kohortowe zostały całkowicie podważone. Mówiąc językiem naukowym, nie ma ani krzty rzetelnych danych dowodzących, że szczepionki przeciwko grypie w ogóle działają.

Pytanie 3: Jak można twierdzić, że Thimerosal (sól sodowa kwasu etylortęciosalicylowego), konserwant stosowany w szczepionkach przeciwko grypie, można bezpiecznie wstrzykiwać do ludzkiego organizmu, wiedząc, że rtęć jest niezwykle toksycznym metalem ciężkim?

Odpowiedź: Thimerosal jest trucizną. Stosowanie go oraz adjuwantów (środków wspomagających) wyjaśnia, dlaczego po szczepieniu tak wielu ludzi zapada na autyzm lub doświadczają innych destrukcyjnych neurologicznych efektów ubocznych.

Pytanie 4: Dlaczego pojawiają się doniesienia o dzieciach i nastolatkach cierpiących na wyniszczające neurologiczne zaburzenia, opuchliznę mózgu, napady padaczki, a nawet zgony po szczepieniach przeciwko grypie lub wirusowi HPV (Human Papilloma Virus - wirus brodawczaka ludzkiego)?

Odpowiedź: Ponieważ szczepionki są niebezpieczne. Przemysł farmaceutyczny rutynowo odrzuca wszelkie tego rodzaju opisy jako "zbiegi okoliczności", bez względu jak często się pojawiają.

Pytanie 5: Dlaczego lekarze nie zalecają witaminy D jako ochrony przed grypą, wiedząc, że witamina D aktywizuje reakcję układu immunologicznego znacznie lepiej niż szczepionka?

Odpowiedź: Ponieważ witaminy D nie można opatentować i sprzedawać jako "lekarstwa". Można zrobić ją samemu. Jeśli ktoś potrzebuje więcej witaminy D, nie potrzebuje do pomocy lekarza, w związku z czym lekarze unikają rekomendowania rzeczy, które mogą wyrugować ich z medycznego biznesu.

Pytanie 6: Skoro ludzie potrzebują szczepionki przeciwko grypie, to jak udało się im przetrwać w dawnych czasach?

Odpowiedź: Kod genetyczny człowieka ma zaprogramowaną automatyczną ochronę naszych organizmów przed inwazją mikroorganizmów (pod warunkiem, że mamy witaminę D).

Pytanie 7: Jeśli szczepionka przeciwko grypie daje ochronę przed tą chorobą, to dlaczego ludzie, którzy często na nią chorują, to dokładnie ci sami, którzy zostali przeciwko niej szczepieni?

Odpowiedź: Ponieważ osoby najbardziej podatne na infekcję wirusem grypy to ci sami, którzy mają niski poziom reakcji przystosowawczej na szczepionki i nie wytwarzają antyciał. Innymi słowy szczepionki przeciwko grypie "działają" tylko na tych, którzy ich potrzebują. (Nawiasem mówiąc, nawet wytworzenie przeciwciał nie jest równoznaczne z prawdziwą ochroną przed grypą).

Pytanie 8: Jeśli szczepionka przeciwko grypie rzeczywiście działa, to dlaczego nie doszło do dużego wzrostu zgonów w roku 2004, kiedy dostarczono za mało szczepionek, przez co liczba szczepionek była o 40 procent mniejsza?

Odpowiedź: Nie było zmiany liczby zgonów. Można całkowicie zaprzestać szczepień, a mimo to nie dojdzie do wzrostu zgonów wywołanych przez grypę. Wynika to stąd, że szczepionki przeciwko grypie, po prostu, nie działają.

Pytanie 9: W jaki sposób szczepionki przeciwko grypie mogą zmniejszyć śmiertelność o 50 procent, jak się utrzymuje, skoro tylko 10 procent zgonów w okresie zimowym jest związanych z grypą?

Odpowiedź: Nie mogą. Te pięćdziesiąt procent to przykład oszukańczego medycznego marketingu. Jeśli mamy 100 osób, z których wybieramy 50 najzdrowszych i dajemy im po batonie, to nie możemy w sposób naukowy utrzymywać, że "batoniki czynią ich zdrowymi". Dokładnie taka sama logika kryje się za określeniem "zmniejszenie śmiertelności o 50 procent" stosowanym w odniesieniu do szczepionki przeciwko grypie.

Pytanie 10: Skoro szczepionki przeciwko grypie działają tak dobrze, to dlaczego producenci leków i władze resortu ochrony zdrowia są tak niechętni poddaniu ich naukowej analizie przy pomocy losowych, kontrolowanych przez placebo badań?

Odpowiedź: Chociaż według nich tego rodzaju badania byłyby "nieetyczne", znacznie bardziej naganne moralnie jest coroczne szczepienie setek milionów ludzi bezużytecznymi, szkodliwymi szczepionkami, na których korzyść nie przemawiają żadne dane.

Przemysłowi zajmującemu się produkcją szczepionek chodzi o zarabianie pieniędzy, a nie o oferowanie immunologicznej ochrony przed grypą. To, czy ktoś zachoruje na grypę, czy też nie, nie jest istotne dla końcowego zysku firm farmaceutycznych. Najważniejsze jest to, aby ludzie dalej przymowali szczepionki, zaś utrzymanie takiego stanu zależy wyłącznie od lansowania mitologii szczepionkowej, która coraz bardziej infekuje umysły lekarzy i władz resortu zdrowia.

Kiedyś "dobrzy" lekarze wierzyli w upuszczanie krwi. Uważali, że choroby wywołują złe duchy i że upuszczenie pacjentowi kilku miarek krwi uwolni go od złych duchów i przyspieszy zdrowienie. Każdemu lekarzowi kwestionującemu naukę kryjącą się za upuszczaniem krwi przypisywano miano "odstępcy". Wszyscy "dobrzy" lekarze twierdzili: "Wiemy, że upuszczanie krwi działa, więc nie potrzebujemy żadnych badań na potwierdzenie tego faktu".

Dziś słyszymy dokładnie to samo w odniesieniu do szczepionek.

"Wiemy, że działają" - twierdzą lekarze - "i dlatego nie potrzebujemy żadnych badań na potwierdzenie tego faktu".

Każdemu, kto poddaje w wątpliwość nieszkodliwość szczepionek przeciwko grypie (czyli szczepionek przeciwko wirusowi H1N1), zostaje przypisana etykietka "odstępcy". Każdy, kto żąda solidnych naukowych danych na poparcie efektywności szczepionek, zostaje nazwany wichrzycielem. Zwolennicy nie potrzebują żadnych danych. Oni z góry wiedzą, że szczepionki działają.

[...] ciężar dostarczenia dowodów zarówno nieszkodliwości, jak i efektywności szczepionek spada na tych, którzy je lansują. Mimo to do dzisiaj nie dostarczono żadnego takiego dowodu... ani nawet nie usiłuje się ich szukać. Brak jest nawet planu mówiącego, że kiedyś zostanie ustalone, czy szczepionki przeciwko grypie rzeczywiście działają. Jak na razie plan zakłada realizację hasła "biznes nade wszystko" i wstrzykiwanie ludziom szczepionek bez względu na to, czy one działają, czy nie.

(Źródło: Mike Adams, "The questions about flu vaccines thabt doctors and health authotities refuse to answer", 16 października 2009, www.naturalnews.com/027258_vaccines_flu_vaccine.html)

 

 

 

 

TANDETNA ŻYWNOŚĆ WYWOŁUJE UCZUCIE "SZCZĘŚCIA"

Producenci tworzą kombinacje tłuszczu, cukru i soli, które są tak smaczne, że wielu ludzi nie jest w stanie przestać ich jeść, nawet gdy są już syci.

Davis Kessler, były szef FDA (Food and Drug Administration - Urząd ds. Żywności i Leków), ostrzegł, że przekąski, płatki zbożowe i gotowe posiłki są tak projektowane przez specjalistów od żywności, żeby działały na ośrodki nagradzania w mózgu w taki sam sposób, w jaki robi to tytoń. Jego zdaniem producenci dążą do tego, żeby u jedzących ludzi były poruszane "punkty rozkoszy" i żeby nadal czuli łaknienie.

Przeprowadzone przez Kesslera razem z naukowcami z uniwersytetu Yale badanie z wykorzystaniem techniki obrazowania za pomocą rezonansu magnetycznego wykazało, że około 50 procent ludzi otyłych i 30 procent z nadwagą jest podatnych na tak zwane "nadmierne pobudzenie".

- Właściwa kombinacja smaków pobudza dużą liczbę neuronów, powodując, że częściej one strzelają - stwierdził Kessler. - Nakaz jedzenia staje się silniejszy i motywuje jedzącego do stałego szukania pożywienia.

W innych badaniach naukowcy ustalili, że różne kombinacje tłuszczu, cukru i soli powodują uwalnianie neuroprzekaźników w mózgowych ośrodkach zadowolenia. Najsilniej działające kombinacje zawierały sacharozę zmieszaną z czekoladą i alkoholem, jaką można na przykład spotkać w takim deserze, jak tiramisu.

- Wielu z nas posiada coś, co nazywa się "punktem rozkoszy" - punku, w którym odczuwamy największą przyjemność ze spożywania tłuszczu, cukru lub soli. Dodawanie większej ilości cukru sprawia, że pożywienie staje się coraz smaczniejsze, aż do momentu osiągnięcia punktu rozkoszy, po czym staje się za słodkie i przyjemność się kończy. To samo dotyczy tłuszczu i soli - oświadczył Kessler.

Twierdzi on, że w optymalnym punkcie pokarm pobudza apetyt wielu ludzi zamiast go wyhamować.

(Źródło: The Sunday Times, 28 czerwca 2009, http://tinyurl.com/lzx5ph)

 

SPOŻYWANIE ALKOHOLU POWODUJE JEDEN NA DZIESIĘĆ ZGONÓW W EUROPIE

Jak wynika z najnowszych badań, jeden na dziesięć zgonów w Europie i jeden na dwadzieścia pięć globalnie jest spowodowanych przez alkohol.

Lekarze publikujący w magazynie Lancet twierdzą, że osoby pijące alkohol najczęściej umierają z powodu ran, raka, choroby serca i marskości wątroby.

Twierdzą oni, że ludzie piją alkohol od początków znanej nam historii, ale teraz jest to bardziej wyniszczające.

W Europie 10 procent zgonów jest następstwem picia alkoholu. Krajem, który przoduje pod tym względem, jest były Związek Radziecki, gdzie ten procent wynosi 15. Jeszcze wyższy procent zgonów jest w krajach rozwijających się, szczególnie w Azji Południowo-Wschodniej.

Autorzy twierdzą, że "globalnie wpływ alkoholu na rozwój choroby jest mniej więcej takich samych rozmiarów, jaki miało palenie tytoniu w roku 2000, przy czym największy jest w krajach rozwijających się". Podkreślają również, że większość dorosłych ludzi na świecie powstrzymuje się od picia alkoholu, zaś koszt picia alkoholu w kategoriach opieki zdrowotnej i szkód społecznych sięga jednego procenta produktu narodowego brutto w krajach o wysokich i średnich dochodach.

(Źródło: The Guardian, 26 czerwca 2009, www.guardian.co.uk/society/2009/jub/26/alcohol-disease-death-raye-europe)

 

 

NAŁADOWANE OCEANY - NOWA TEORIA MAGNETYZMU

Według nowych, kontrowersyjnych badań ziemskie pole magnetyczne traktowane od lat jako produkt wirowania stopionych metali wokół jądra Ziemi może mieć związek z prądami oceanicznymi. Jeśli okaże się to prawdą, dojdzie do rewolucji w geofizyce, nauce badającej fizyczne własności i zachowania Ziemi, której jednym z fundamentów jest założenie, że ziemskie pole magnetyczne jest generowane przez ciekłe jądro naszej planety. Pochodzenie tego pola było zagadką aż do początku ubiegłego wieku, kiedy to Albert Einstein oświadczył, iż zrozumienie tego zjawiska jest jednym z najważniejszych zadań nauki. To stwierdzenie sprowokowało dyskusję w następstwie której naukowcy zgodzili się, że magnetyzm musi mieć swoje źródło w jądrze Ziemi.

- Wszyscy to zaakceptowali, ale, prawdę mówiąc, nikt nie przedstawił na to dowodu - stwierdził Gregory Ryskin, profesor nadzwyczajny inżynierii chemicznej i biologicznej na Uniwersytecie Northwestern w stanie Illinois w USA.- To tylko pomysł, jaki akceptowaliśmy przez dłuższy czas, nie zadając sobie trudu, aby go zweryfikować.

Badania Ryskina sugerują, że ziemski magnetyzm jest w rzeczywistości związany z ruchem oceanu. Sól zawarta w wodzie morskiej pozwala jej przewodzić elektryczność, co oznacza, że w czasie swojego ruchu ocean generuje pola elektryczne i magnetyczne.

(Źródło: The Sunday Times, 14 czerwca 2009, http://tinyurl.com/noktwz)

KAMERY TELEWIZYJNE NIE ZMNIEJSZAJĄ PRZESTĘPCZOŚCI

Po tym, jak kilka lat temu wyżsi oficerowie policji stwierdzili, że kamery telewizyjne nie mają zasadniczego wpływu na przestępczość, grupa badawcza utworzona przez brytyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych ustaliła, że ogromne nakłady finansowe przeznaczane na systemy śledzenia są całkowicie nieuzasadnione.

Przegląd 44 badań dotyczących CCTV (closed circuit television - telewizja przemysłowa) ujawnił, że ma ona pewien niewielki wpływ na przestępstwa popełniane na parkingach samochodowych, ale już żadnego na spadek liczby przestępstw w ogólności. To oznacza, że 500 milionów funtów wydanych przez lokalne samorządy na CCTV w dziesięcioleciu poprzedzającym rok 2006 poszło bardziej na śledzenie Bogu ducha winnych ludzi niż na zapobieganie przestępczości.

(Źródło: The Guardian, 20 maja 2009, www.guardian.co.uk/commentisfree/henryporter/2009/may/19/cctv-reduce-crime)

UTAJNIENIE INFORMACJI O SKAŁACH NADLATUJĄCYCH Z KOSMOSU

Najnowsza dyrektywa w sprawie polityki wojskowej nakazuje utajnienie obserwacji nadlatujących bolidów dokonywanych przez tajne wojskowe satelity oraz zabrania publikowania danych na ich temat.

Jednym z głównych celów tych satelitów jest wykrywanie próbnych wybuchów bomb jądrowych, natomiast śledzenie asteroidów i mniejszych meteorów wchodzących w ziemską atmosferę jest ich zajęciem ubocznym. Obecnie informacje o tych wlatujących i eksplodujących w ziemskiej atmosferze kosmicznych skałach utajniono.

- Ta zmiana polityki bardzo nas zaskoczyła - oświadczył jeden z naukowców prowadzących obserwacje tych obiektów. - To bardzo niefortunne, ponieważ istniała tu głęboka synergia... bardzo dobre porozumienie w sprawie współpracy. System polegał na podwójnej weryfikacji, co umożliwiało prowadzenie wielu prac naukowych, czego nie dało by się zrobić w innym układzie. To godna pożałowania zmiana polityki.

Naukowcy twierdzą, że zostaną zahamowane nie tylko badania zagrożeń z kosmosu, ale zmaleje także rozumienie przez społeczeństwo mających czasem bardzo dramatyczny wygląd eksplozji na niebie, co może prowadzić do wzbudzania niepotrzebnego strachu przed nieznanym.

- Dane o bolidach pochodzące z wojskowych źródeł lub urządzeń szpiegowskich miały ogromne znaczenie dla oceny zagrożenia zderzeniem - stwierdził David Morrison z działu Obiektów Bliskich Ziemi w należącym do NASA Ośrodku Badawczym im. Amesa, podkreślając, że jest to jego osobisty pogląd, a nie jako przedstawiciela NASA.

(Źródło: Space.com, 10 czerwca 2009, www.space.com/news/090610-military- fireballs.html)

 

 

 

 

 

 

BIG NEWS: The end for glyphosate 


Will you help us achieve a global revolution in the food chain? We're almost there, but we need your help. Thanks to the determination of each and every one of us, glyphosate could soon be banned for good.

H

Just last week the European Parliament voted on strong new legislation to increase transparency in our food, and to provide secret industry safety studies to the public! [1] Finally independent scientists will be able to scrutinise the studies before EU approval is granted.

This legislation didn’t come about by itself - it’s a direct response from the EU Commission to our European Citizens’ Initiative (ECI) to ban glyphosate. Thanks to the efforts of every one of us in this community and our partners, we’re now on the cusp of a global food revolution.

But it’s not final yet, the last stage of this process is an agreement to be negotiated early next year. And there’s not much time, because European elections are coming up quickly. [2]

That’s why I’m asking for your support right now. None of us alone would have the power to fight back against the pesticide industry, but together we’ve beaten them and made our politicians listen to the public interest, not corporate interests.

Small, regular donations are what enabled our community to constantly put pressure where it was needed most along the way and allow us to act fast. Whether it’s to commission the best independent scientists to check Bayer’s dodgy “science”, organise a last-minute big media stunt or organise mass actions targeting decision makers.

 

Will you become a regular donor to our community to help fund the fight against glyphosate?
Yes, I’ll donate €8 a month
Yes, I’ll donate €15 a month
Yes, I’ll donate €30 a month
Yes, I’ll surprise you!

Our community has been fighting against the likes of Monsanto, Bayer, and the pesticides industry since we were founded just three short years ago. We got the attention of the EU institutions and we roused an EU-wide public debate on glyphosate and pesticides, but the EU granted glyphosate’s license an emergency extension. [3]

So in 2017, our community and partners decided to ramp-up the pressure and launch an official “European Citizens’ Initiative” (ECI) to ban glyphosate. We collected the required 1,000,000 signatures in record time.

Together, our community and partners made the difference between glyphosate being granted the 15-year license that industry wanted, and the 5-year license they got. Our media stunts, phone calls and emails to national ministers held weight, and together we proved that our people-power was stronger than the corporate lobby.

But that wasn’t all -- in an official response to our ECI, the EU Commission proposed this major change to EU General Food Law, to increase transparency in the food chain. [4, 5] And when corporate interests and the pesticide industry threatened to prevent more transparency, our community sprang into action again: we emailed our MEPs and signed a petition calling for precisely what industry fears most - transparency. This helped us win the vote last week, but only by a small margin.

Thanks to our community, our politicians heard our calls with polls, through the media, and in-person outside their offices. But to run such campaigns requires us to be able to react at the drop of hat and we can only do that thanks to regular donations. Will you help?

Yes, I’ll donate €8 a month
Yes, I’ll donate €15 a month
Yes, I’ll donate €30 a month
Yes, I’ll surprise you!

Today we should all feel encouraged, hopeful, and looking towards a global revolution in the food chain.

Thank you for being there at every stage in this struggle,
Mika (Bordeaux), Virginia (Madrid), Jörg (Lübeck) and the whole team at WeMove.EU

 

PS: Regular donors sustain our movement and give our community the independence and flexibility to put our resources where they matter most. Please chip in a small regular donation to help us get all the way there, so we can continue moving Europe together.

 

References:
[1] http://www.europarl.europa.eu/news/en/press-room/20181205IPR20935/food-safety-more-transparency-better-risk-prevention https://www.euractiv.com/section/agriculture-food/news/meps-ready-to-negotiate-efsas-transparency-rule-but-need-to-find-a-new-negotiator/ http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+TA+P8-TA-2018-0489+0+DOC+XML+V0//EN&language=EN
[2] The Parliament will now begin negotiations with the EU Council in what is known as “trilogues,” because all three EU institutions take part and negotiate for the final law to be voted on by the Parliament. But there is very little time for these meetings to occur before Parliament’s last session before the 2019 European elections.
[3] https://www.theguardian.com/business/2016/jun/29/controversial-chemical-roundup-weedkiller-escapes-immediate-ban https://www.euractiv.com/section/agriculture-food/news/commission-prolongs-glyphosate-licence-by-18-months/
[4] http://ec.europa.eu/citizens-initiative/public/initiatives/successful/details/follow-up/2017/000002/en?lg=en
[5] The Parliament also launched a committee on pesticides to review the EU approval procedures: http://www.europarl.europa.eu/committees/en/pest/home.html Monsanto lobbyists were also banned from the European Parliament: https://www.euractiv.com/section/agriculture-food/news/monsanto-lobbyists-barred-from-european-parliament/

 

You vs.plastic polluters

Will you help make sure we can plan the most effective campaigns to keep turning the tide on plastic pollution? Thanks to the determination of each and every one of us, plastic polluters will soon have to pay.

H

This week the EU institutions met for the final time to thrash out the ban on the worst single-use plastics. [1] It was the final stage in the negotiating process and it represents just how far we’ve come. From our 750,000 strong petition, to Monday’s front-page newspaper ad asking the country holding the EU presidency, Austria, to back our demands. Together we’ve come a long way.

Just this week the EU decided that big companies churning out plastic to make more money are finally going to have to pay for the plastic pollution they put into our environment. [2]

It’s taken many many months of work on this campaign, thousands of hours of campaigning and a strategy to make sure every decision maker in the EU saw our demands. It was only possible because hundreds of people in the WeMove community chip in a few euros each month - these regular donations are the key to being able to map out a long-term campaign strategy.

Our community is working hard to stop the tide of plastic pollution and protect our environment.

Will you chip in a few euros a month to make sure we can plan the most effective campaigns to keep turning the tide on plastic pollution?

Yes, I’ll donate €8 a month
Yes, I’ll donate €15 a month
Yes, I’ll donate €30 a month
I’ll surprise you!

Early on in the campaign, our community chipped in to put powerful billboards across Brussels showing the horrors of plastic pollution for our wildlife. Our community sent almost 100,000 emails to our MEPs, asking them to vote for a strong single-use plastics law. We’ve played the long game. And it’s working.

Plastics billboards in Brussels and delivering petition signatures

Last year: Our billboard campaign in Brussels, and delivering petition signatures with our partners to Frans Timmermans, Vice President of the European Commission

Please will you chip in to help us play the long game on other important environmental issues? The future of our wildlife is at stake:

Yes, I’ll donate €8 a month
Yes, I’ll donate €15 a month
Yes, I’ll donate €30 a month
I’ll surprise you!

Thanks to our community and our partners [3], our politicians heard our calls with emails, petition signatures, billboards, through the media, and in-person outside their offices. Now we can look forward to strong European laws that make plastic polluters pay!

Thanks for turning the tide,
Mika (Bordeaux), Giulio (Rome), Virginia (Madrid), and the rest of us at WeMove.EU

 

PS: Regular donors sustain our movement and give our community the independence and flexibility to put our resources where they matter most. Please chip in a small regular donation to help us get all the way there, so we can continue moving Europe together.

 

References:
[1] The Parliament has been negotiating with the EU Council in what is known as “trilogues,” because all three EU institutions take part and negotiate for the final law to be voted on by the Parliament. The final trilogue is on 18 December.
[2] https://www.consilium.europa.eu/en/press/press-releases/2018/10/31/eu-acts-to-restrict-plastic-pollution-council-agrees-its-stance/#
[3] Including #Aufstehn, GLOBAL2000 (Friends of the Earth - Austria), SumOfUs, and countless others

 


Komentarze  

cheap gold rs
# cheap gold rs 2017-11-11 01:17
Woah! I'm really enjoying tһe template/theme oof tһiѕ website.
It's simple, yet effective. Ꭺ lot of tіmeѕ it's verry dificult tto ցеt that "perfect balance" between superb usability аnd appearance.
I must say yyou have done a superb job wijth tһis.
Additionally, tthe blog loads eextremely quick f᧐r
me on Chrome. Outstanding Blog!
Tegan
# Tegan 2017-11-16 18:04
I liкe the helpful infߋrmation үou provide іn y᧐ur
articles. I'll bookmark ʏour blog and check аgain hеre regularly.
Ӏ'm quite sure I'll learn a lot of neww stuff riցht here!
Beest օf luck fօr the neҳt!
rsgp
# rsgp 2018-07-02 17:38
I really lіke reading throuh a post that сan make people thіnk.
Also, thankѕ f᧐r allowing for mе tto comment!
runescape 2007 gold
# runescape 2007 gold 2018-07-19 14:56
Hello Dear, are you truⅼy visiting tһis site on ɑ regular basis, iif ѕo thеn үou
wilⅼ absolutrly gget pleasant knowledge.
osrs money
# osrs money 2018-07-20 11:28
As the admin off this site іs worҝing, no question very
shortly it will ƅe famous, due to itѕ quality ⅽontents.
Mirkamusa
# Mirkamusa 2018-07-24 09:47
Peels can help to eliminate from the greater part age deficiencies of the skin cover. exfoliation effective at any time, shown for skin of any species. After non-traumatic exposure disappear small wrinkles, skin turns out young, smooth. Regeneration – 3 days. The middle peeling beautifully struggles wrinkles (expression, old, smoothing hardly noticeable pits, eliminates freckles.
Regeneration – seven days. Deep peeling performing in the beauty clinics. This is maximum efficient procedure, but requires long period adaptation – about four weeks.
chemical peel before and after photos
runescape 2007 gold
# runescape 2007 gold 2018-07-25 17:20
Hello! Quick question tһat's totally off topic. Ⅾߋ you know how to makе уour site mobile friendly?
Ⅿy site looks weird wһеn browsing from my apple
iphone. Ι'm tfying to fіnd a theme or plugin tһat might be able tο correwct tis ρroblem.
If you haѵe any suggestions, please share.
Thаnks!
rs3 gold
# rs3 gold 2018-07-28 10:31
Ι am truⅼy grateful tο the owner of this site ԝhо
has shared this wonderful article ɑt aat tһis pⅼace.
rs07 gold
# rs07 gold 2018-07-29 08:27
I'll right аwаy seize ʏour rrss eed as I can not
in finding ʏour е-mail subscription hyperlink ⲟr
newsletter service. Ɗo you hace any? Pleaee allow me realize iin oгder
that I mayy subscribe. Тhanks.
cheap rs gold
# cheap rs gold 2018-08-02 09:59
Нi there tһis is somewhat of օff topic bᥙt Ι was wondering if blogs սse
WYSIWYG editors ᧐r if you hɑve to manually code wigh
HTML. Ι'm starting а log sooon bսt have no coding experience ѕo I wanted tо get guidance fгom
ѕomeone ᴡith experience. Αny helρ wouⅼⅾ be enormously appreciated!
rs3 gold
# rs3 gold 2018-08-06 02:24
Good day! This post coulld not be wгitten any better!
Reading this post reminds me of my good olԀ rοom mate!
Нe always kept chatting aƅout this. I wiill forward tһis article to һim.
Pretty ѕure һe will have a gοod read. Mаny thank for sharing!
cheap rs gold
# cheap rs gold 2018-08-12 10:37
Marvelous, wjat a website it is! Tһіѕ blog ցives valuable data tߋ us, kеep it ᥙp.
KulJeri
# KulJeri 2018-08-14 06:01
Seal armpit delivers inconvenience, aches. to Carry trip in the hospital is not appropriate. Formation under the muscle cavity may become cancer illness. However often it is result excessive use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, excessive sweating. Inflammation causes narrow blouse, alien razor-affiliation, the infection.
why do i have a lump under my armpit
Discomfort under the arm, inflammation, lump getting warm? This is the ulcer that will cut, then take medications. First cost solutions, antibacterial drugs. If the process is started, the required surgery.

You have no rights to post comments