Paweł Stasiak śpiewa przebój "Bezimienni". Poniżej link do tego teledysku - naprawdę warto go zobaczyć!:

Papa D "Bezimienni"

Moim zdaniem, TAK NAPRAWDĘ WSZYSCY LUDZIE I WSZYSTKIE ŻYWE ISTOTY SĄ BEZIMIENNE. Bo fałszu NAPRAWDĘ W OGÓLE NIE MA - ON NAPRAWDĘ W OGÓLE NIE ISTNIEJE. 

 

Piszę teraz coś dla wszystkich - Polecam Wam gorąco, mając jakiś problem, powierzać go Bogu (Nieskończonej Boskiej Miłości). Ja wtedy myślę dobie coś takiego: "Boże, z bezgraniczną ufnością powierzam Ci zadanie, polegające na tym, żeby... . Z bezgraniczną ufnością powierzam Ci to zadanie z bezgraniczną ufnością ufając w Twoją Moc. Magiczne drzewo - czerwone krzesło."

Ostatnie zdanie jest związane z serią książek Andrzeja Maleszki o magicznym drzewie. Pierwsza część serii nosi tytuł "Magiczne drzewo - czerwone krzesło", są także inne części - np. "Magiczne drzewo - cień smoka". czytam je wszystkie i bardzo mi się podobają! Pod ich wpływem zacząłem dodawać do podanych wyżej afirmacji do Boga - "Magiczne drzewo - czerwone krzesło".

Chciałbym, aby kiedyś każdy człowiek korzystał z tych afirmacji w celu zmieniania świata na lepsze. Najważniejszą lub jedną z najważniejszych próśb do Boga jest na pewno osiągnięcie przez danego człowieka Nieśmiertelności (Życia Wiecznego). I każdy człowiek na Ziemi może prosić o nią Nieskończoną Boską Miłość.

Podobnie w serii książek Andrzeja Maleszki, dzieci prosiły magiczne krzesło o różne rzeczy i dostawały je. Z mojego doświadczenia powiem, że wielokrotnie korzystałem z podanej afirmacji i bardzo wiele razy uzyskiwałem to, czego chciałem!

I w ten sposób "magiczne drzewo" spełnia prośby. Potrzeba TYLKO i AŻ wiary. Ostateczna tajemnica polega na tym, że NIE MA ŻADNEJ TAJEMNICY. NIE TRZEBA NIC ROBIĆ. TRZEBA TYLKO UWIERZYĆ. 

Dla wielu, to, co najprostsze, jest najtrudniejsze.

 

 


You have no rights to post comments