Napiszę teraz trochę o zdrowiu. Polecam mój artykuł o zdrowiu, który można przeczytać na tej stronie.

Chyba najgorszą rzeczą (może z wyjątkiem narkotyków), którą niestety ktoś wymyślił (na pewno nie dla dobra ludzkości) są papierosy. Nikotyna zawiera mnóstwo szkodliwych substancji takich jak na przykład tlenek węgla. Gdyby ktoś obiecał mi podając to na piśmie, że co sekundę PRZEZ WIECZNOŚĆ będzie wpłacał na moje konto trylion złotych, jeżeli wypalę jednego papierosa, to za żadne skarby świata bym na to nie przystał! I to nie jest żaden żart! W każdej chwili ktoś, kto mi nie wierzy, może mi to zaproponować, i przekona się wtedy, że NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z PAPIEROSAMI!  I tak jest ZAWSZE, czyli WIECZNIE.

 

 

Kolejną niezdrową rzeczą jest alkohol, który wywołuje raka jamy ustnej (najprawdopodobniej). Ja w ogóle od 6 i pół roku lat nie piję tej trucizny, która zatruwa serce i mózg i absolutnie nie zamierzam robić nigdy przez całą Wieczność podobnie jak w przypadku papierosów.

 

Tym, co szkodzi naszemu zdrowiu, jest także żywność typu fast-food, czyli jedzenie z barów szybkiej obsługi. Zawiera ono bardzo dużo tłuszczu i cholesterolu. Ja od bardzo dawna nie jadam w ogóle w barach fast-foodowych. Od około 9 lat nie jem pizzy, która zjedzona przyczynia się do tego, że stajemy się coraz grubsi, a poza tym jest niezdrowa.

 

 

Tym co także szkodzi są wszelkie niesportowe napoje gazowane. Ja nie piję ich już od kilkunastu lat i wcale mi ich nie brakuje. Jest to po prostu woda z kranu z chemią, która bardzo szkodzi zdrowiu. Jeżeli pijesz jakieś z tych niezdrowych napojów, to pamiętaj, że zawsze możesz przestać - dla swojego zdrowia. Zamiast nich pij na przykład wodę mineralną z sokiem cytrynowym wyciśniętym z jednej cytryny - ja robię to cztery razy w tygodniu i od dawna w ogóle nie choruję!

 

 

 

Przedostatnią rzeczą szkodliwą dla zdrowia, którą tu opiszę, będzie żywność modyfikowana genetycznie. Wywołuje ona raka. Zalecam jej absolutne unikanie. Jest ona na szczęście zakazana w UE. Unia Europejska to ewenement na skalę światową - ponad 400 szkodliwych substancji jest w niej zakazanych! Na przykład w Kanadzie 16 substancji.

 

 

 

Na koniec napiszę o nanotechnologii. Produkty tworzone z jej wykorzystaniem pojawiły się już na półkach supermarketów. Nie są one oznaczone (gdyż nie ma takiego obowiązku), a ich spożywanie poważnie zagraża zdrowiu. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem nanotechnologii. Produkty tworzone z jej wykorzystaniem, nie powinny w ogóle pojawiać się w sklepach.

 

 

Liczba odsłon na "starej" stronie Cudu Miłości: 3461


You have no rights to post comments